Luksusowe Domy Gwiazd Hollywood I Celebrytów, Których Dobrze Znacie – Zaskoczą Was Ich Ceny

36041
- Advertisement -

Ta wystawna lista zawiera najpopularniejsze gwiazdy i osobistości, których kariera mówi sama za siebie – a także ich luksusowe domy. Na pewno, gdybyś był sławny od dziesięcioleci, taki jak oni, mógłbyś sobie pozwolić na podobnie prestiżowe rezydencje!

Zobacz naszą galerię i przekonaj się sam, jak wygląda codzienne otoczenie gwiazd – ich domy od zewnątrz i od środka. Będziesz zaskoczony niezwykłymi kosztami tych rezydencji, a także starannie dobranymi lokalizacjami i elementami wystroju wnętrz!

Grzegorz Krychowiak, Willa w Sewilli

Image result for grzegorz krychowiak house

Grzegorz Krychowiak i jego aktualna partnerka, francuska modelka Celia Jaunat, to nie tylko piękna para, ale i para, która pięknem otaczać się lubi. Nawet w – co by nie mówić – bogatym środowisku piłkarskim, mocno wyróżniają się zamiłowaniem do przepychu i luksusu. Wystarczy zajrzeć na ich Instagramowe konta, żeby się o tym przekonać. Eleganckie drogie meble, przepastne garderoby większe od niejednej kawalerki (podobno ta Krychowiaka jest nawet większa, bo uwielbia zarówno gromadzić ubrania jak i buty), basen, jacuzzi itd.

Powyższe zdjęcie przedstawia jego willę w Sewilli w Hiszpanii, gdzie mieszkał zanim nie przeprowadził się grać dla Lokomotiwu Moskwa.

- Advertisement -