Pewnej Parze Rodzą Się Piękne Bliźniaczki, Zobacz Jak Wyglądają Teraz

48502
- Advertisement -

Rodzina Jaqi i Kevina Clements powiększyła się nieco wcześniej, niż się spodziewali, ale ich słodkie bliźniaczki przyszły na świat w pełni zdrowe w 2010 roku. Oczywiście, jak to bywa w każdej rodzinie, w której pojawiają się niemowlaki, ich życie wywróciło się do góry nogami. Dziś, dziewczynki Ava Marie i Leah Rose Clements uznawane są za jedne z najpiękniejszych bliźniaczek na świecie. To właśnie za sprawą niebywałej urody, zaczęły pracować jako profesjonalne modelki jeszcze w pieluchach, a obecnie ich mama aktywnie dba o dalszy rozwój ich kariery. Zobacz zdjęcia bliźniaczek Clements, które podbiły cały Internet.

Narodziny Wcześniaków

W dniu 7 lipca 2010 roku, Jaqi Clements została niespodziewanie mamą. “Niespodziewanie”, bo Ava Marie i Leah Rose miały urodzić się dopiero cztery i pół tygodnia później. Z czasem jednak Jaqi zrozumiała, dlaczego noworodki tak się pośpieszyły z przyjściem na świat.

„Przybyły cztery i pół tygodnia wcześniej, ale znając ich osobowość, ma to sens, że pojawiły się wcześniej, bez żadnego wcześniejszego ostrzeżenia i od razu gotowe na wszystko” – powiedziała Jaqi.

- Advertisement -