Nie Uwierzysz Jak Bogaci Byli Kiedyś Ci Celebryci – Zobacz, Co Się Z Nimi Stało

147101
- Advertisement -

Niektórzy ludzie mają tzw. “rękę” do pieniędzy, inni potrafią zmarnować wielkie fortuny przy pierwszej, lepszej okazji. Możesz w to wierzyć lub nie, ale celebryci nie są w tym temacie żadnym wyjątkiem! Na niniejszej liście przedstawiamy aktorów, piosenkarzy i sportowców, którzy kiedyś posiadali ogromne majątki, ale fortuna wyślizgnęła im się z rąk. Kilkoro z nich przestało być bogatymi nie w wyniku błędnych decyzji, tylko dlatego, że zdecydowali się zrezygnować z życia w świetle reflektorów na rzecz większej prywatności. Część, nawet musiała powrócić do zwykłych, przeciętnych zawodów! Kontynuuj czytanie, aby sprawdzić od kogo fortuna się odwróciła!

Michał Wiśniewski – Kiedyś Majątek 35 mln PLN

Niegdyś jeden z najbogatszych polskich celebrytów. Teraz bankrut – długami Michała Wiśniewskiego zajmie się syndyk.

Były czasy, kiedy lider zespołu “Ich Troje” był jedną z największych gwiazd Polskiej sceny muzycznej i zarabiał krocie na swoich występach. Pod koniec lat 90 odnosił takie sukcesy, że zgromadził zawrotny majątek wielkości 35 milionów złotych! Co za fart dla kogoś, kto wychował się w domu dziecka, prawda? 

Niestety, sława uderzyła mu do głowy i całą tę fortunę przepuścił na imprezy, luksusowe nieruchomości, latanie prywatnymi samolotami itd. Chyba najgłośniejszą (a może nawet najbardziej kosztowną) z jego “zachcianek” był ślub z Mandaryną w lodowej kaplicy na Biegunie Północnym. Stopniowo zmarnował wszystko na hulanki, aż w końcu w 2018 roku, z długiem rzędu 8 milionów złotych, musiał ogłosić bankructwo.

- Advertisement -